ROV20H101K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV20H101K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 100V 10KA DISC 20MM
Fitxak: ROV20H101K.pdf
  • Mezua
ROV20H101Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV20H101K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 100V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3263 pcs Datuen fitxa ROV20H101K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 100V Varistor tentsioa (min) 90V
Varistor Tentsioa (Max) 110V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Beste izenak C33312-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 85V
Gehienezko AC bolumena 60V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 72J Deskribapen zehatza 100V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 4000pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV20E361K-2
ROV20E361K-2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 360V 12.5KA DISC 20MM
Stockean: 4773 pcs
Deskarga: ROV20E361K-2.pdf
RFQ
ROV20H102K
ROV20H102K
deskribapena: VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM
Stockean: 4662 pcs
Deskarga: ROV20H102K.pdf
RFQ
ROV20H101K-2
ROV20H101K-2
deskribapena: VARISTOR 100V 10KA DISC 20MM