ROV14H561K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV14H561K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 560V 6KA DISC 14MM
Fitxak: ROV14H561K.pdf
  • Mezua
ROV14H561Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV14H561K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 560V 6KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6716 pcs Datuen fitxa ROV14H561K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 560V Varistor tentsioa (min) 504V
Varistor Tentsioa (Max) 616V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak D75074-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 460V
Gehienezko AC bolumena 350V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 205J Deskribapen zehatza 560V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 6kA Edukiera @ maiztasuna 400pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV14H561K-S
ROV14H561K-S
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 560V 6KA DISC 14MM
Stockean: 3075 pcs
Deskarga: ROV14H561K-S.pdf
RFQ
ROV14H560K-S
ROV14H560K-S
deskribapena: VARISTOR 56V 2KA DISC 14MM
Stockean: 5709 pcs
Deskarga: ROV14H560K-S.pdf
RFQ
ROV14H561K-S-2
ROV14H561K-S-2
Deskarga: ROV14H561K-S-2.pdf
ROV14H561K-2
ROV14H561K-2