ROV14H560K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV14H560K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 56V 2KA DISC 14MM
Fitxak: ROV14H560K.pdf
  • Mezua
ROV14H560Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV14H560K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 56V 2KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3474 pcs Datuen fitxa ROV14H560K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 56V Varistor tentsioa (min) 50.4V
Varistor Tentsioa (Max) 61.6V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak F35124-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 45V
Gehienezko AC bolumena 35V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 16J Deskribapen zehatza 56V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 2kA Edukiera @ maiztasuna 5180pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV14H560K-2
ROV14H560K-2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 56V 2KA DISC 14MM
Stockean: 5555 pcs
Deskarga: ROV14H560K-2.pdf
RFQ
ROV14H560K-S
ROV14H560K-S