ROV14-331K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV14-331K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 330V 4.5KA DISC 14MM
Fitxak: ROV14-331K.pdf
  • Mezua
ROV14-331Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV14-331K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 330V 4.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3319 pcs Datuen fitxa ROV14-331K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 330V Varistor tentsioa (min) 297V
Varistor Tentsioa (Max) 363V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak E72437-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 275V
Gehienezko AC bolumena 210V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 92J Deskribapen zehatza 330V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 4.5kA Edukiera @ maiztasuna 613pF @ 1kHz