ROV14-331K-2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV14-331K-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 330V 4.5KA DISC 14MM
Fitxak: ROV14-331K-2.pdf
  • Mezua
ROV14-331K-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV14-331K-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 330V 4.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3423 pcs Datuen fitxa ROV14-331K-2.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 330V Varistor tentsioa (min) 297V
Varistor Tentsioa (Max) 363V Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 14mm
Beste izenak C36691-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 275V
Gehienezko AC bolumena 210V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 92J Deskribapen zehatza 330V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 4.5kA Edukiera @ maiztasuna 613pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV14-361K-S
ROV14-361K-S
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM
Stockean: 4519 pcs
Deskarga: ROV14-361K-S.pdf
RFQ
ROV14-330K-S-2
ROV14-330K-S-2
deskribapena: VARISTOR 33V 1KA DISC 14MM
Stockean: 6803 pcs
Deskarga: ROV14-330K-S-2.pdf
RFQ
ROV14-331K
ROV14-331K
deskribapena: VARISTOR 330V 4.5KA DISC 14MM