ROV10H820K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV10H820K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 82V 3.5KA DISC 10MM
Fitxak: ROV10H820K.pdf
  • Mezua
ROV10H820Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV10H820K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 82V 3.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5713 pcs Datuen fitxa ROV10H820K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 82V Varistor tentsioa (min) 73.8V
Varistor Tentsioa (Max) 90.2V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak A65675-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 65V
Gehienezko AC bolumena 50V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 14J Deskribapen zehatza 82V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 3.5kA Edukiera @ maiztasuna 1260pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV10H820K-S
ROV10H820K-S
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 82V 3.5KA DISC 10MM