ROV10H781K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV10H781K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 780V 3.5KA DISC 10MM
Fitxak: ROV10H781K.pdf
  • Mezua
ROV10H781Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV10H781K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 780V 3.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3765 pcs Datuen fitxa ROV10H781K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 780V Varistor tentsioa (min) 702V
Varistor Tentsioa (Max) 858V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak D88153-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 640V
Gehienezko AC bolumena 485V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 116J Deskribapen zehatza 780V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 3.5kA Edukiera @ maiztasuna 120pF @ 1kHz