ROV10H470K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV10H470K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 47V 1KA DISC 10MM
Fitxak: ROV10H470K.pdf
  • Mezua
ROV10H470Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV10H470K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 47V 1KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3687 pcs Datuen fitxa ROV10H470K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 47V Varistor tentsioa (min) 42.3V
Varistor Tentsioa (Max) 51.7V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak A97604-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 38V
Gehienezko AC bolumena 30V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 6.8J Deskribapen zehatza 47V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 1kA Edukiera @ maiztasuna 3140pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV10H431K
ROV10H431K
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Stockean: 3078 pcs
Deskarga: ROV10H431K.pdf
RFQ
ROV10H391K-S
ROV10H391K-S
deskribapena: VARISTOR 390V 3.5KA DISC 10MM
Stockean: 2795 pcs
Deskarga: ROV10H391K-S.pdf
RFQ
ROV10H470K-2
ROV10H470K-2
deskribapena: VARISTOR 47V 1KA DISC 10MM
Deskarga: ROV10H470K-2.pdf
ROV10H470K-S
ROV10H470K-S