ROV10H431K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV10H431K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Fitxak: ROV10H431K.pdf
  • Mezua
ROV10H431Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV10H431K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3078 pcs Datuen fitxa ROV10H431K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 430V Varistor tentsioa (min) 387V
Varistor Tentsioa (Max) 473V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak A46129-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 350V
Gehienezko AC bolumena 275V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 80J Deskribapen zehatza 430V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 3.5kA Edukiera @ maiztasuna 220pF @ 1kHz