ROV10H301K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV10H301K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 300V 3.5KA DISC 10MM
Fitxak: ROV10H301K.pdf
  • Mezua
ROV10H301Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV10H301K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 300V 3.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3674 pcs Datuen fitxa ROV10H301K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 300V Varistor tentsioa (min) 270V
Varistor Tentsioa (Max) 330V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak C55328-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 250V
Gehienezko AC bolumena 195V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 52J Deskribapen zehatza 300V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 3.5kA Edukiera @ maiztasuna 280pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV10H271K
ROV10H271K
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM
Stockean: 3675 pcs
Deskarga: ROV10H271K.pdf
RFQ
ROV10H330K
ROV10H330K
deskribapena: VARISTOR 33V 1KA DISC 10MM
Stockean: 4549 pcs
Deskarga: ROV10H330K.pdf
RFQ
ROV10H301K-2
ROV10H301K-2
deskribapena: VARISTOR 300V 3.5KA DISC 10MM
Deskarga: ROV10H301K-2.pdf
ROV10H301K-S-2
ROV10H301K-S-2
Deskarga: ROV10H301K-S-2.pdf
ROV10H271K-S-2
ROV10H271K-S-2
Deskarga: ROV10H271K-S-2.pdf
ROV10H301K-S
ROV10H301K-S