ROV10H271K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV10H271K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM
Fitxak: ROV10H271K.pdf
  • Mezua
ROV10H271Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV10H271K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3675 pcs Datuen fitxa ROV10H271K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 270V Varistor tentsioa (min) 243V
Varistor Tentsioa (Max) 297V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak E09520-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 225V
Gehienezko AC bolumena 175V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 49J Deskribapen zehatza 270V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 3.5kA Edukiera @ maiztasuna 330pF @ 1kHz