ROV10-121K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV10-121K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 120V 2.5KA DISC 10MM
Fitxak: ROV10-121K.pdf
  • Mezua
ROV10-121Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV10-121K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 120V 2.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3154 pcs Datuen fitxa ROV10-121K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 120V Varistor tentsioa (min) 108V
Varistor Tentsioa (Max) 132V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak C05496-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 100V
Gehienezko AC bolumena 75V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 16J Deskribapen zehatza 120V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 2.5kA Edukiera @ maiztasuna 946pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV10-102K-S-2
ROV10-102K-S-2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 1000V 2.5KA DISC 10MM
Stockean: 4008 pcs
Deskarga: ROV10-102K-S-2.pdf
RFQ
ROV10-151K
ROV10-151K
deskribapena: VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM
Stockean: 7074 pcs
Deskarga: ROV10-151K.pdf
RFQ
ROV10-121K-S-2
ROV10-121K-S-2
deskribapena: VARISTOR 120V 2.5KA DISC 10MM
Deskarga: ROV10-121K-S-2.pdf
ROV10-121K-S
ROV10-121K-S