ROV10-112K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV10-112K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 1100V 2.5KA DISC 10MM
Fitxak: ROV10-112K.pdf
  • Mezua
ROV10-112Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV10-112K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 1100V 2.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6709 pcs Datuen fitxa ROV10-112K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 1.1kV Varistor tentsioa (min) 990V
Varistor Tentsioa (Max) 1.21kV Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak A68217-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 895V
Gehienezko AC bolumena 680V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 124J Deskribapen zehatza 1.1kV 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 2.5kA Edukiera @ maiztasuna 88pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV10-121K
ROV10-121K
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 120V 2.5KA DISC 10MM
Stockean: 3154 pcs
Deskarga: ROV10-121K.pdf
RFQ
ROV10-112K-S
ROV10-112K-S
deskribapena: VARISTOR 1100V 2.5KA DISC 10MM
Stockean: 4660 pcs
Deskarga: ROV10-112K-S.pdf
RFQ
ROV10-102K-2
ROV10-102K-2
deskribapena: VARISTOR 1000V 2.5KA DISC 10MM
Deskarga: ROV10-102K-2.pdf
ROV10-101K-S-2
ROV10-101K-S-2
deskribapena: VARISTOR 100V 2.5KA DISC 10MM
Deskarga: ROV10-101K-S-2.pdf
ROV10-112K-S-2
ROV10-112K-S-2