ROV07-361K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV07-361K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
Fitxak: ROV07-361K.pdf
  • Mezua
ROV07-361Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV07-361K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4277 pcs Datuen fitxa ROV07-361K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 360V Varistor tentsioa (min) 324V
Varistor Tentsioa (Max) 396V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 7mm
Beste izenak C06270-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 300V
Gehienezko AC bolumena 230V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 26J Deskribapen zehatza 360V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Oraina - Surge 1.2kA Edukiera @ maiztasuna 117pF @ 1kHz
Produktu erlazionatuak
ROV07-330K-S-2
ROV07-330K-S-2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 33V 250A DISC 7MM
Stockean: 6169 pcs
Deskarga: ROV07-330K-S-2.pdf
RFQ
ROV07-331K
ROV07-331K
deskribapena: VARISTOR 330V 1.2KA DISC 7MM
Stockean: 2853 pcs
Deskarga: ROV07-331K.pdf
RFQ
ROV07-361K-2
ROV07-361K-2
deskribapena: VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
Deskarga: ROV07-361K-2.pdf
ROV07-331K-S
ROV07-331K-S
Deskarga: ROV07-331K-S.pdf
deskribapena: VARISTOR 39V 250A DISC 7MM
Deskarga: ROV07-390K-S.pdf
ROV07-361K-S
ROV07-361K-S
Deskarga: ROV07-361K-S.pdf
ROV07-331K-2
ROV07-331K-2
Deskarga: ROV07-331K-2.pdf
Deskarga: ROV07-390K-2.pdf
ROV07-361K-S-2
ROV07-361K-S-2