ROV07-331K-S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV07-331K-S
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 330V 1.2KA DISC 7MM
Fitxak: ROV07-331K-S.pdf
  • Mezua
ROV07-331K-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV07-331K-S fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 330V 1.2KA DISC 7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3006 pcs Datuen fitxa ROV07-331K-S.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 330V Varistor tentsioa (min) 297V
Varistor Tentsioa (Max) 363V Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 7mm
Beste izenak A82440-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 275V
Gehienezko AC bolumena 210V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 23J Deskribapen zehatza 330V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Oraina - Surge 1.2kA Edukiera @ maiztasuna 141pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV07-361K-2
ROV07-361K-2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
Stockean: 3395 pcs
Deskarga: ROV07-361K-2.pdf
RFQ
ROV07-331K-AP
ROV07-331K-AP
deskribapena: VARISTOR 330V 1.2KA DISC 7MM
Stockean: 4533 pcs
Deskarga: ROV07-331K-AP.pdf
RFQ
ROV07-331K
ROV07-331K