ROV05H470K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV05H470K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 47V 250A DISC 5MM
Fitxak: ROV05H470K.pdf
  • Mezua
ROV05H470Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV05H470K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 47V 250A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6308 pcs Datuen fitxa ROV05H470K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 47V Varistor tentsioa (min) 42.3V
Varistor Tentsioa (Max) 51.7V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 5mm
Beste izenak A19440-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 38V
Gehienezko AC bolumena 30V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 1.8J Deskribapen zehatza 47V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Oraina - Surge 250A Edukiera @ maiztasuna 720pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV05H431K-S
ROV05H431K-S
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 430V 800A DISC 5MM
Stockean: 4975 pcs
Deskarga: ROV05H431K-S.pdf
RFQ
ROV05H431K-S-2
ROV05H431K-S-2
Stockean: 4866 pcs
Deskarga: ROV05H431K-S-2.pdf
RFQ
ROV05H470K-2
ROV05H470K-2
deskribapena: VARISTOR 47V 250A DISC 5MM