ROV05H431K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV05H431K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 430V 800A DISC 5MM
Fitxak: ROV05H431K.pdf
  • Mezua
ROV05H431Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV05H431K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 430V 800A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4406 pcs Datuen fitxa ROV05H431K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 430V Varistor tentsioa (min) 387V
Varistor Tentsioa (Max) 473V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 5mm
Beste izenak F36283-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 350V
Gehienezko AC bolumena 275V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 20J Deskribapen zehatza 430V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Oraina - Surge 800A Edukiera @ maiztasuna 45pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV05H390K-S-2
ROV05H390K-S-2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 39V 250A DISC 5MM
Stockean: 5759 pcs
Deskarga: ROV05H390K-S-2.pdf
RFQ
ROV05H470K-S
ROV05H470K-S
deskribapena: VARISTOR 47V 250A DISC 5MM
Stockean: 4474 pcs
Deskarga: ROV05H470K-S.pdf
RFQ
ROV05H431K-S
ROV05H431K-S
deskribapena: VARISTOR 430V 800A DISC 5MM
Deskarga: ROV05H431K-S.pdf
ROV05H391K-S-2
ROV05H391K-S-2
deskribapena: VARISTOR 390V 800A DISC 5MM
Deskarga: ROV05H391K-S-2.pdf
ROV05H431K-S-2
ROV05H431K-S-2