ROV05H121K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV05H121K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 120V 800A DISC 5MM
Fitxak: ROV05H121K.pdf
  • Mezua
ROV05H121Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV05H121K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 120V 800A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2924 pcs Datuen fitxa ROV05H121K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 120V Varistor tentsioa (min) 108V
Varistor Tentsioa (Max) 132V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 5mm
Beste izenak E69943-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 100V
Gehienezko AC bolumena 75V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 5.5J Deskribapen zehatza 120V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Oraina - Surge 800A Edukiera @ maiztasuna 180pF @ 1kHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROV05H121K-S-2
ROV05H121K-S-2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 120V 800A DISC 5MM
Stockean: 6356 pcs
Deskarga: ROV05H121K-S-2.pdf
RFQ
ROV05H121K-2
ROV05H121K-2