ROV05H101K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROV05H101K
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 100V 800A DISC 5MM
Fitxak: ROV05H101K.pdf
  • Mezua
ROV05H101Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROV05H101K fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 100V 800A DISC 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2760 pcs Datuen fitxa ROV05H101K.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 100V Varistor tentsioa (min) 90V
Varistor Tentsioa (Max) 110V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 5mm
Beste izenak E56907-000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gehienezko DC aldietan 85V
Gehienezko AC bolumena 60V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 4.5J Deskribapen zehatza 100V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Oraina - Surge 800A Edukiera @ maiztasuna 260pF @ 1kHz