Q6016LH3
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Q6016LH3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q6016LH3
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
Fitxak: 1.Q6016LH3.pdf2.Q6016LH3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Q6016LH3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q6016LH3 fabrikatzailea Littelfuse Inc.
deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 77481 pcs Datuen fitxa 1.Q6016LH3.pdf2.Q6016LH3.pdf
Tentsioa - Estatuko (Vtm) (Max) 20mA Tentsioa - Tasa TO-220 Isolated Tab
Transistore mota Alternistor - Snubberless Series -
SCR mota 167A, 200A RoHS egoera Bulk
polarizazio TO-220-3 Isolated Tab Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia Q6016LH3 Zabaldutako deskribapena TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 16A Through Hole TO-220 Isolated Tab
deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220 Oraina - Bidaia (It) 35mA
Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 600V Uneko - Off State (Max) 16A
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 1.3V Kontaktua Amaitu Single
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
Q6016LH3TP
Q6016LH3TP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220