Q6015R5TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6015R5TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q6015R5TP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC 600V 15A TO220
Fitxak: 1.Q6015R5TP.pdf2.Q6015R5TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Q6015R5TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q6015R5TP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC 600V 15A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51960 pcs Datuen fitxa 1.Q6015R5TP.pdf2.Q6015R5TP.pdf
Tentsioa - Off egoera 600V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 2V
Triac mota Standard Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Non-Isolated Tab
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak F7285
Q6015R5TP-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza TRIAC Standard 600V 15A Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 15A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 167A, 200A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 70mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA konfigurazioa Single