Q6008LH458
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q6008LH458
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A TO220
Fitxak: 1.Q6008LH458.pdf2.Q6008LH458.pdf3.Q6008LH458.pdf
  • Mezua
Q6008LH458ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q6008LH458 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5669 pcs Datuen fitxa 1.Q6008LH458.pdf2.Q6008LH458.pdf3.Q6008LH458.pdf
Tentsioa - Off egoera 600V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Alternistor - Snubberless Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Isolated Tab
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 8A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 83A, 100A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 35mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 35mA
konfigurazioa Single
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
Q6008L5TP
Q6008L5TP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TRIAC 600V 8A TO220
Stockean: 39346 pcs
Deskarga: Q6008L5TP.pdf
RFQ
Q6008LH4
Q6008LH4
deskribapena: TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A TO220