Q6008L559
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q6008L559 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Q6008L559
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC 600V 8A TO220
Fitxak: 1.Q6008L559.pdf2.Q6008L559.pdf3.Q6008L559.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Q6008L559ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Q6008L559 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC 600V 8A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71732 pcs Datuen fitxa 1.Q6008L559.pdf2.Q6008L559.pdf3.Q6008L559.pdf
Tentsioa - Off egoera 600V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Standard Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Isolated Tab
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Standard 600V 8A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 8A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 83A, 100A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 50mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA