PMT823001F
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMT823001F
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 230V 20KA FAIL SHORT
Fitxak: PMT823001F.pdf
  • Mezua
PMT823001Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMT823001F fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 230V 20KA FAIL SHORT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6043 pcs Datuen fitxa PMT823001F.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 230V tolerantzia -
Series PMT8 Packaging Tray
Pakete / kasua Cylinder No Lead, 3 Terminal Poloniako kopurua 3
Muntaketa mota User Defined Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail laburra Yes Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 230V 20000A (20kA) 3 Pole User Defined