PMT823001
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMT823001
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena GDT 230V 20KA
Fitxak: PMT823001.pdf
  • Mezua
PMT823001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMT823001 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena GDT 230V 20KA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5911 pcs Datuen fitxa PMT823001.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 230V tolerantzia -
Series PMT8 Packaging Tray
Pakete / kasua Cylinder No Lead, 3 Terminal Poloniako kopurua 3
Muntaketa mota User Defined Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Impulse discharge current (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail laburra No Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 230V 20000A (20kA) 3 Pole User Defined