P6KE600A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P6KE600A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P6KE600A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 512V 828V DO204AC
Fitxak: P6KE600A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
P6KE600Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P6KE600A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 512V 828V DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 148893 pcs Datuen fitxa P6KE600A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 512V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 828V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 570V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AC (DO-15)
Series P6KE Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Beste izenak P6KE600ACT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 750mA Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P6KE6.8CHE3/54
P6KE6.8CHE3/54
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 5.5V 10.8V DO204AC
Stockean: 3615 pcs
Deskarga: P6KE6.8CHE3/54.pdf
RFQ
P6KE600A-B
P6KE600A-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 512V 828V DO204AC
Stockean: 418471 pcs
Deskarga: P6KE600A-B.pdf
RFQ
P6KE6.8HE3/54
P6KE6.8HE3/54
Deskarga: P6KE6.8HE3/54.pdf
P6KE600C-G
P6KE600C-G
fabrikatzaileak: Comchip Technology
deskribapena: TVS DIODE 487.2V 864V DO15
Deskarga: P6KE600C-G.pdf
P6KE600A-HF
P6KE600A-HF
deskribapena: TVS DIODE 513V 828V DO15
Deskarga: P6KE600A-HF.pdf
P6KE600A-G
P6KE600A-G