P6KE600A-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
P6KE600A-HF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P6KE600A-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 513V 828V DO15
Fitxak: P6KE600A-HF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
P6KE600A-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P6KE600A-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena TVS DIODE 513V 828V DO15 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 357211 pcs Datuen fitxa P6KE600A-HF.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 513V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 828V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 570V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-15
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 720mA