LVSP0080T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LVSP0080T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LVSP0080T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 80A 600VAC CYLINDR
Fitxak: LVSP0080T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
LVSP0080Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LVSP0080T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 80A 600VAC CYLINDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4152 pcs Datuen fitxa LVSP0080T.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 600V Tamaina / dimentsioa 0.816" Dia x 3.590" L (20.73mm x 91.19mm)
Series POWR-GARD® LVSP Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Beste izenak LVSP80 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 75000 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
DC Erresistentzia hotza 0.000469 Ohms Uneko balorazioa 80A