LVSP0040T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LVSP0040T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LVSP0040T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 40A 600VAC CYLINDR
Fitxak: LVSP0040T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
LVSP0040Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LVSP0040T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 40A 600VAC CYLINDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4370 pcs Datuen fitxa LVSP0040T.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 600V Tamaina / dimentsioa 0.816" Dia x 3.590" L (20.73mm x 91.19mm)
Series POWR-GARD® LVSP Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Beste izenak LVSP40 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 20550 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
DC Erresistentzia hotza 0.000705 Ohms Uneko balorazioa 40A