LVRL075S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LVRL075S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LVRL075S
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 120V 750MA RADIAL
Fitxak: LVRL075S.pdf
  • Mezua
LVRL075Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LVRL075S fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 120V 750MA RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4751 pcs Datuen fitxa LVRL075S.pdf
Tentsioa - Geh 120V (135V Int) Mota Polymeric
Bidaia ordua 14.4s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.430" L x 0.160" W (10.90mm x 4.10mm) Series PolySwitch®, LVRL
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 690 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 250 mOhms
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak F72937-000
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm)
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 120V (135V Int) 750mA Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 1.52A
Uneko - Geh 7.5A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 750mA