LVR125S-240
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LVR125S-240 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LVR125S-240
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 240V 1.25A RADIAL
Fitxak: 1.LVR125S-240.pdf2.LVR125S-240.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
LVR125S-240ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LVR125S-240 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 240V 1.25A RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71713 pcs Datuen fitxa 1.LVR125S-240.pdf2.LVR125S-240.pdf
Tentsioa - Geh 240V (265V Int) Mota Polymeric
Bidaia ordua 23s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.835" Dia x 0.209" T (21.20mm x 5.30mm) Series PolySwitch®, LVR
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 440 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 165 mOhms
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak RF3176-000
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.400" (10.15mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.079" (27.40mm)
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 240V (265V Int) 1.25A Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 2.5A
Uneko - Geh 12.5A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.25A