LNRK015.T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNRK015.T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 15A 250VAC/125VDC
Fitxak: LNRK015.T.pdf
  • Mezua
LNRK015.Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNRK015.T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 15A 250VAC/125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7397 pcs Datuen fitxa LNRK015.T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Series POWR-GARD®, POWR-PRO® LLNRK
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Beste izenak LLNRK 15
LLNRK015
LLNRK15
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 15A Class RK1