LNRK01.4T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNRK01.4T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 1.4A 250VAC/125VDC
Fitxak: LNRK01.4T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LNRK01.4Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNRK01.4T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 1.4A 250VAC/125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4630 pcs Datuen fitxa LNRK01.4T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Series POWR-GARD®, POWR-PRO® LLNRK
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Beste izenak LLNRK 1 4/10
LLNRK01.4
LLNRK1.4
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 1.4A Class RK1