LJ4008D8TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LJ4008D8TP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC ALT 8A 400V TO-252 D-PAK
Fitxak: LJ4008D8TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
LJ4008D8TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LJ4008D8TP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC ALT 8A 400V TO-252 D-PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 102329 pcs Datuen fitxa LJ4008D8TP.pdf
Tentsioa - Off egoera 400V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Logic - Sensitive Gate Hornitzaileen gailuen paketea TO-252, (D-Pak)
Series LJxx08xx Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Beste izenak F11713 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 8A Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 8A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 70A, 84A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 25mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 20mA