LJ4004V8TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LJ4004V8TP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TRIAC 4A 400V TO-251 V-PAK
Fitxak: LJ4004V8TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
LJ4004V8TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LJ4004V8TP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TRIAC 4A 400V TO-251 V-PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 110947 pcs Datuen fitxa LJ4004V8TP.pdf
Tentsioa - Off egoera 400V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Logic - Sensitive Gate Hornitzaileen gailuen paketea TO-251AA
Series LJxx04xx Pakete / kasua TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Beste izenak F11708 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 4A Through Hole TO-251AA
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 4A Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 40A, 48A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 20mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 20mA
konfigurazioa Single
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
Q6X4RP
Q6X4RP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TRIAC 600V 0.8A DO214