LA100P2254
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LA100P2254
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 225A 1KVAC/750VDC
Fitxak: LA100P2254.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 193 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 193 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LA100P2254ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LA100P2254 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 225A 1KVAC/750VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 193 pcs Datuen fitxa LA100P2254.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 750V Tentsioaren balorazioa - AC 1kV
Tamaina / dimentsioa 2.000" Dia x 5.709" L (50.80mm x 145.00mm) Series POWR-GARD® LA100P
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Beste izenak LA100P225-4
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 225A Class -