LA100P2004TI
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LA100P2004TI
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 200A 1KVAC/750VDC
Fitxak: LA100P2004TI.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 196 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 196 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LA100P2004TIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LA100P2004TI fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 200A 1KVAC/750VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 196 pcs Datuen fitxa LA100P2004TI.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 750V Tentsioaren balorazioa - AC 1kV
Tamaina / dimentsioa 1.500" Dia x 5.709" L (38.10mm x 145.00mm) Series POWR-GARD® LA100P
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak Indicating Uneko balorazioa 200A