L70S500.X
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L70S500.X
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 500A 700VAC/650VDC
Fitxak: L70S500.X.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 409 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 409 pcs
  • Mezua
L70S500.Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L70S500.X fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 500A 700VAC/650VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 409 pcs Datuen fitxa L70S500.X.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 650V Tentsioaren balorazioa - AC 700V
Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia x 2.843" L (63.50mm x 72.20mm) Series POWR-GARD® L70S
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Beste izenak L70S 500
L70S500
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Bolt Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 44200
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 500A