L70S350.V
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L70S350.V
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 350A 700VAC/650VDC
Fitxak: L70S350.V.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 615 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 615 pcs
  • Mezua
L70S350.Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L70S350.V fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 350A 700VAC/650VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 615 pcs Datuen fitxa L70S350.V.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 650V Tentsioaren balorazioa - AC 700V
Tamaina / dimentsioa 2.000" Dia x 2.843" L (50.80mm x 72.20mm) Series POWR-GARD® L70S
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Beste izenak L70S 350
L70S350
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 350A Class -