L70S125.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L70S125.V
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 125A 700VAC/650VDC
Fitxak: L70S125.V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
L70S125.Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L70S125.V fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 125A 700VAC/650VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1057 pcs Datuen fitxa L70S125.V.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 650V Tentsioaren balorazioa - AC 700V
Tamaina / dimentsioa 1.500" Dia x 2.843" L (38.10mm x 72.20mm) Series POWR-GARD® L70S
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Beste izenak L70S 125
L70S125
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 125A Class -