L70S060.T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L70S060.T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 60A 700VAC/650VDC
Fitxak: L70S060.T.pdf
  • Mezua
L70S060.Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L70S060.T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 60A 700VAC/650VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1765 pcs Datuen fitxa L70S060.T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 650V Tentsioaren balorazioa - AC 700V
Tamaina / dimentsioa 1.000" Dia x 2.874" L (25.40mm x 73.00mm) Series POWR-GARD® L70S
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Beste izenak L70S 60
L70S060
L70S60
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 60A Class -