L60030M2PQDINR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L60030M2PQDINR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Fitxak: 1.L60030M2PQDINR.pdf2.L60030M2PQDINR.pdf
  • Mezua
L60030M2PQDINRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L60030M2PQDINR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4755 pcs Datuen fitxa 1.L60030M2PQDINR.pdf2.L60030M2PQDINR.pdf
Tentsioa 600V Amaiera estiloa Screw Terminal, Pressure Plate, Quick Connect
Series L600 Beste izenak L60030M-2PQDINR
Orientazio - Zirkuitu kopurua 2
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuseholder mota Block
Fuse mota Cartridge Fuse Size 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm)
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko MIDGET Deskribapen zehatza Fuse Block 30A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail
Uneko balorazioa 30A Harremanetarako materiala Copper Alloy