L60030M2PQDIN
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L60030M2PQDIN
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Fitxak: 1.L60030M2PQDIN.pdf2.L60030M2PQDIN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
L60030M2PQDINren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L60030M2PQDIN fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6149 pcs Datuen fitxa 1.L60030M2PQDIN.pdf2.L60030M2PQDIN.pdf
Tentsioa 600V Amaiera estiloa Screw Terminal, Pressure Plate, Quick Connect
Series L600 Beste izenak L60030M-2PQDIN
Orientazio - Zirkuitu kopurua 2
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuseholder mota Block
Fuse mota Cartridge Fuse Size 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm)
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko MIDGET Deskribapen zehatza Fuse Block 30A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail
Uneko balorazioa 30A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Tin
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
L60030M2PQ
L60030M2PQ
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS