L60030C3SQ
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L60030C3SQ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L60030C3SQ
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Fitxak: 1.L60030C3SQ.pdf2.L60030C3SQ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
L60030C3SQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L60030C3SQ fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4246 pcs Datuen fitxa 1.L60030C3SQ.pdf2.L60030C3SQ.pdf
Tentsioa 600V Amaiera estiloa Screw Terminal, Quick Connect
Series L600 Beste izenak F1118
L60030C-3SQ
Orientazio - Zirkuitu kopurua 3
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuseholder mota Block
Fuse mota Cartridge Fuse Size 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm)
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko Class CC Deskribapen zehatza Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount
Uneko balorazioa 30A Harremanetarako materiala Copper Alloy