L60030C3CDIN
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L60030C3CDIN
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Fitxak: 1.L60030C3CDIN.pdf2.L60030C3CDIN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
L60030C3CDINren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L60030C3CDIN fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1667 pcs Datuen fitxa 1.L60030C3CDIN.pdf2.L60030C3CDIN.pdf
Tentsioa 600V Amaiera estiloa Box Lug
Series L600 Beste izenak L60030C-3CDIN
Orientazio - Zirkuitu kopurua 3
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuseholder mota Block
Fuse mota Cartridge Fuse Size 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm)
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko Class CC Deskribapen zehatza Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail
Uneko balorazioa 30A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Tin
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
L60030C2PQDINR
L60030C2PQDINR
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Stockean: 4307 pcs
Deskarga: L60030C2PQDINR.pdf
RFQ
L60030C3CDINR
L60030C3CDINR
Stockean: 1943 pcs
Deskarga: L60030C3CDINR.pdf
RFQ
L60030C3C
L60030C3C
deskribapena: FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS