L50S500.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L50S500.X
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 500A 500VAC/450VDC
Fitxak: L50S500.X.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 712 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 712 pcs
  • Mezua
L50S500.Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L50S500.X fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 500A 500VAC/450VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 712 pcs Datuen fitxa L50S500.X.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 450V Tentsioaren balorazioa - AC 500V
Tamaina / dimentsioa 2.000" Dia x 2.220" L (50.80mm x 56.40mm) Series POWR-GARD® L50S
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Beste izenak L50S 500
L50S500
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 500A Class -