L50S275.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L50S275.V
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 275A 500VAC/450VDC
Fitxak: L50S275.V.pdf
  • Mezua
L50S275.Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L50S275.V fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 275A 500VAC/450VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1058 pcs Datuen fitxa L50S275.V.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 450V Tentsioaren balorazioa - AC 500V
Tamaina / dimentsioa 1.500" Dia x 2.094" L (38.10mm x 53.20mm) Series POWR-GARD® L50S
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Beste izenak L50S 275
L50S275
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 275A Class -