L15S150.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L15S150.T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L15S150.T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 150A 150VAC/100VDC
Fitxak: L15S150.T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
L15S150.Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L15S150.T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 150A 150VAC/100VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1993 pcs Datuen fitxa L15S150.T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 150V
Tamaina / dimentsioa 1.000" Dia x 1.157" L (25.40mm x 29.40mm) Series POWR-GARD® L15S
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Beste izenak F11258
L15S 150
L15S150
L15S150.T-ND
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 150A Class -