L15S100.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L15S100.T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L15S100.T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 100A 150VAC/100VDC
Fitxak: L15S100.T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
L15S100.Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L15S100.T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 100A 150VAC/100VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2146 pcs Datuen fitxa L15S100.T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 150V
Tamaina / dimentsioa 1.000" Dia x 1.157" L (25.40mm x 29.40mm) Series POWR-GARD® L15S
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Beste izenak L15S 100
L15S100
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 100A Class -