KLKD.200H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKD.200H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KLKD.200H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 200MA 600VAC/VDC
Fitxak: KLKD.200H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
KLKD.200Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KLKD.200H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 200MA 600VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8242 pcs Datuen fitxa KLKD.200H.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 600V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Series POWR-GARD® KLKD
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Beste izenak KLKD.200HLF
KLKD.200HLF-ND
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
DC Erresistentzia hotza 30.9 Ohms Uneko balorazioa 200mA